
ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ - ОДНА ЇЗ ФОРМ КОЛЕКТИВНОЇ МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ
Згідно плану роботи училища на період зимових канікул учнів з 05.01.2018р. по 10.01. 2018р. та плану методичної роботи на 2017-2018 н. р. у методичному кабінеті традиційно були проведені педагогічні читання.
Мета проведення педагогічних читань: удосконалення методичного рівня підготовки педагогів, стимулювання творчої ініціативи, пошуку та підтримки творчих педагогів, сприяння запровадженню методичних розробок до освітнього процесу, вивчення та впровадження в практику перспективного педагогічного досвіду.
Тема педагогічних читань: «Досвід роботи педагогічних працівників над єдиною методичною проблемою».
Методична проблема, над якою працює навчальний заклад: «Удосконалення фахової компетентності педагогічних працівників як головна умова підвищення знань учнів».
У ході проведення педагогічних читань виступили 17 педагогічних працівників. Дуже цікавими, змістовними і актуальними були доповіді наступних викладачів та майстрів виробничого навчання:
-
Рой Н. В. «Медіаосвіта як чинник підвищення якості освіти»;
-
Тютюнника М. Б «Міжпредметні зв’язки хімії та української мови»;
-
Кузьменко О. М. «Впровадження українських традицій на уроках виробничого навчання за професією «Кухар», «Кондитер»;
-
Грищенко Л. Є. «Використання STEM – технологій на уроках теоретичного навчання»;
-
Боряк Н. Д. «Душі людської доброта»;
-
Кузьменка О. Ф. «Активізація розумової діяльності у процесі навчання»;
-
Барабаша М. М. «Конфлікти у колективі та шляхи їх вирішення»;
-
Бойка І. О., «Використання – WEB – технологій та технологій візуалізації для підвищення ефективності уроку»;
-
Зорило Н. В. «Емоційне вигорання та шляхи його попередження»;
При проведенні педагогічних читань у кабінеті панувала творча, доброзичлива атмосфера, спрямована на спільну працю. Аналіз і обговорення результатів педагогічних читань проведено на засіданні методичної ради, яким і завершилися педагогічні читання 2018.
Слід зазначити, що всі доповіді відповідають вимогам і завданням сучасної педагогічної науки, навчальним програмам та навчально-виховним планам та були розглянуті на засіданнях методичних комісій.
